Logo12

 

       

SZKOŁA PODSTAWOWA

im. JANA DEKERTA W BLEDZEWIE

                        
 
 

"Aby człowiek wiedział dokąd idzie, musi wiedzieć skąd przychodzi."
(N. Davies)

Szanowni Państwo! Nasi byli Uczniowie!

 

       „Młodym jest się tylko raz, ale pamięta się o tym całe życie”. Mamy nadzieję, że wspólnie uda nam się tę pamięć ożywić i wzmocnić, dlatego zwracamy się do Państwa z prośbą o nadesłanie wspomnień ze szkoły, zdjęć, które moglibyśmy umieścić na stronie internetowej szkoły:

ttp://www.spbledzew.witrynaszkolna.pl/strona=Losy_Absolwentowhttp://www.spbledzew.witrynaszkolna.pl/strona=Wspomnienia_Absolwentow). 

Zachęcamy Państwa także do dzielenia się swoją historią zawodową lub prywatną.

 

      Zależy nam na wspomnieniach zarówno tych sprzed kilkudziesięciu lat, kilkunastu, kilku, ale i również i tych sprzed roku. Wdzięczni bylibyśmy za informacje, jak potoczyły się Wasze losy,  gdzie pracujecie, czy też uczycie się. Czy nasza praca, wiedza, jaką  zdobyliście w naszej szkole, przydała się Wam, przydaje się  w Waszym życiu osobistym, pracy zawodowej, czy też w obecnej szkole (gimnazjum, liceum, studiach).

      Zapraszamy do zaprezentowania swoich zdolności, umiejętności z czasów szkolnych, bądź też nabytych w dorosłym życiu. Wasze relacje, zdjęcia przesłane na adres e-mail szkoły spbledzew@wp.pl lub na https://www.facebook.com/spbledzew/ zostaną wykorzystane podczas naszej bieżącej pracy, doskonalenia warsztatu zajęć, tworzenia koncepcji pracy szkoły oraz podczas jubileuszu szkoły i nadania imienia szkole.

 

Jeśli macie ciekawe zdjęcia z lat szkolnych, prześlijcie zeskanowane z opisem wydarzenia, którego dotyczą.

 

Chcesz, by zdjęcie Twojej Klasy zostało dołączone do tworzonej Galerii Absolwentów? Wyślij zdjęcie podając rok ukończenia szkoły i nr klasy - po wyrażeniu przez Was zgody na publikację.  

 

„Młodym jest się tylko raz, ale pamięta się o tym całe życie” – ożywmy wspólnie tę pamięć.

Karolina Borucka - rok ukończenia 2002

Nauka w bledzewskiej szkole dała mi dobry start. Teraz po latach ponownie wróciłam do tej szkoły, ale stoję w innym miejscu - pracuję jako nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej.

 

 

Alicja Bujakowska
lightbox
    
     Fizjoterapeutka i ratownik przedmedyczny, prowadziła zajęcia z zasad udzielania pierwszej pomocy. Tym razem była mowa i instruktaż w przypadku złamania, krwotoku czy skaleczenia.
Dziękujemy :)
[ Cookies - info ]Oprogramowanie CMS: DragoN-NogarD © ( www: http://nogard.pl )