Logo12

 

       

SZKOŁA PODSTAWOWA

im. JANA DEKERTA W BLEDZEWIE

                        
 
 

SAMORZĄD SZKOLNY

SAMORZĄD SZKOLNY 2019/2020

Przewodnicząca                   – Aleksandra Kukla

Zastępca przewodniczącego  – Julia Nowacka

Skarbnik                             – Natalia Szlachta

Sekretarz                            – Oliwia Budziak

szczęsliwy numerek              – Jakub Dutkowiak

gazetki                                – Aleksandra Dreher

 

opiekun samorządu:  p. Magdalena Dyczko, Gabriela Siuda

ROK SZKOLNY 2018/2019

Przewodnicząca                   – Oliwia Świątkowska

Zastępca przewodniczącego  – Bartlomiej Sym

Skarbnik                             – Aleksandra Kukla

Sekretarz                            – Julia Nowacka

szczęsliwy numerek              – Jakub Dutkowiak

gazetki                                – Zofia Bednarek, Patrycja Budziak, Nadia Loba

członek                               – Ilona Radziszewska

 

opiekun samorządu:  p. Maria Kunicka, Agata Gołąbek-Włodarczyk

ROK SZKOLNY 2017/2018

SAMORZĄD UCZNIOWSKI SZKOŁY PODSTAWOWEJ

 

Przewodniczący                   – Bartłomiej Sym

Zastępca przewodniczącego – Kamil Wyka

Skarbnik                             – Natalia Szlachta

Sekretarz                           – Robert Kuczera

 

opiekun samorządu:  p. Magdalena Dyczko

 

 

SAMORZĄD UCZNIOWSKI GIMNAZJUM

Przewodniczący                   – Dominik Mucha

Zastępca przewodniczącego – Paweł Sym

                                        – Nataniel Marek

                                         – Oliwia Świątkowska

 

opiekun samorządu:  p. Gabriela Siuda

ROK SZKOLNY 2016/2017

Przewodniczący                   – Bartłomiej Sym

Zastępca przewodniczącego – Aleksandra Kukla

Skarbnik                             – Aleksandra Dreher

Sekretarz                           – Aleksandra Chłopecka

                                         – Konrad Antosiak

 

opiekun samorządu:  p. Magdalena Dyczko

ROK SZKOLNY 2015/2016

przewodniczący          -  Bartłomiej Sym

z-ca przewodniczącego  - Oliwia Świątkowska

sekretarz                    - Zuzanna Pawłowska

członek                      - Oliwia Budziak

 

opiekun samorządu:    - p. Maria Kruszelnicka

ROK SZKOLNY 2014/2015

przewodnicząca          - Oliwia Świątkowska

z-ca przewodniczącej  - Kamil Wyka

skarbnik                     - Dominik Mucha

sekretarz                    - Bartosz Sym

członek                      - Zuzanna Pawłowska

 

opiekun samorządu:    - p. Maria Kruszelnicka, Jolanta Sicińska

ROK SZKOLNY 2013/14

przewodnicząca          - Weronika Beska

z-ca przewodniczącej  - Karolina Ganczarska

skarbnik                     - Karolina Waroch

sekretarz                    - Weronika Marcinkowska

członek                      - Michał Wyka, Filip Białek

 

opiekun samorządu:    - p. Ewelina Ignacik-Dziembowska

 

ROK SZKOLNY 2012/2013

przewodnicząca          - Daria Mazur

z-ca przewodniczącej  - Olga Tymeczko

skarbnik                     - Natalia Dutkowiak

sekretarz                   - Aleksandra Siwko

 

opiekun samorządu:    - p. Magdalena Dyczko

 

ROK SZKOLNY 2011/2012

przewodnicząca          - Jessica Karbownik

z-ca przewodniczącej  - Aleksandra Musialska

skarbnik                     - Aleksandra Janz

sekretarz                   - Weronika Darowska

 

opiekun samorządu:    - p. Magdalena Dyczko, p. Jolanta Sicińska

[ Cookies - info ]Oprogramowanie CMS: DragoN-NogarD © ( www: http://nogard.pl )