Logo12

 

       

SZKOŁA PODSTAWOWA

im. JANA DEKERTA W BLEDZEWIE

                        
 
 

RADA RODZICÓW

ROK SZKOLNY 2019/2020

ZARZĄD RADY RODZICÓW

przewodniczący  - Justyna Marianowska

zastępca              - Małgorzata Jaros

sekretarz             - Anna Krutow

skarbnik              - Mariola Kukla

członek               - Andrzej Kuczera

                         - Piotr Wesołowski

                         - Joanna Kuczera

 

                           

KOMISJA REWIZYJNA:           

przewodnicząca        

sekretarz                 

członek                   

  

Oddział przedszkolny - pięciolatki

Agata Jastrzębska

Magdalena Pawlina

Ewelina Dawidowicz

 

Oddział przedszkolny - sześciolatki

Justyna Marianowska

Monika Roszak

Marcin Gawiński

 

Klasa I

Justyna Marianowska

Andrzej Kuczera

Katarzyna Koziej

 

Klasa II

Jaros Małgorzata

Lidia Dziobko

Bogusława Stępień

 

Klasa III

Jolanta Sroczyńska

Marta Fąfara

Paulina Jarosz-Bartkowiak

 

 Klasa IV

Artur Krutow

Joanna Żmijewska

Anita Żak

 

Klasa V a

Joalnta Sroczyńska

Teresa Ptaszyk

Iwona Gawlik 

 

Klasa V b

Karol Komenda

Małgorzata Gradowska

Agnieszka Kosowska

  

 

Klasa VI 

 Mariola Kukla

Anita Żak

Monika Banasiak

 

Klasa VII

 Agata Dreher

Joanna Kuczera

Małgorzata Papiernik

 

 

Klasa VIII a

Marzanna Gumiela

Agnieszka Kołdras

Natalia Mielcarek 

 

 

Klasa VIII b

Joanna Kalisiewicz

Agnieszka Oburzyńska

Renata Kozacka

 

 

 

ROK SZKOLNY 2018/2019

ZARZĄD RADY RODZICÓW

przewodniczący        -  Monika Kuczera

zastępca                   - Aneta Owczarczyk

sekretarz                   - Anna Krutow

skarbnik                    - Mariola Kukla

członek                     - Anna Kukier

                               - Justyna Marianowska

                               - Tomasz Walczak

                               - Jolanta Sroczyńska

                               - Urszula Fechner

                               - Agnieszka Łunkiewicz

                               - Agata Dreher

                               - Liliana Kilmkiewicz

                               - Marzanna Gumiela

  

KOMISJA REWIZYJNA:           

przewodnicząca        -  Iwona Wyka

sekretarz                  - Marcin Gawiński

członek                    - Katarzyna Koziej

 

 

 

Oddział przedszkolny - pięciolatki

Anna Kukier

Justyna Marianowska

Aldona Dreher

 

Oddział przedszkolny - sześciolatki

Zdzisława Olszewska

Monika Kuczera

Katarzyna Koziej

 

Klasa I

Liliana Klimkiewicz

Joanna Kuriata

Bogusława Stępień

 

Klasa II

Jolanta Sroczyńska

Paulina Jarosz - Bartkowiak

Marta Fąfara

 

Klasa III

Joanna Żmijewska

Marcin Żak

Anna Krutow

 

Klasa IV a

Jolanta Sroczyńska

Dawid Jóskowiak

Mirosław Nowacki

 

Klasa IV b

Agnieszka Łunkiewicz

Dorota Walczak

Liliana Klimkiewicz

 

Klasa V

Mariola Kukla

Anita Żak

Monika Banasiak

 

Klasa VI 

Agata Dreher

Aneta Chłopecka

Aneta Owczarczyk

 

Klasa VII a

Marzanna Gumiela

Agnieszka Kołdras

Natalia Mielcarek

 

 

Klasa VII b

Urszula Fechner

Agnieszka Oburzyńska

Joanna Kalisiewicz

 

Klasa VIII

Ewelina Jackowska

Iwona Wyka

Iwona Freier

 

 

Klasa III gimnazjum

Tomasz Walczak

Marcin Gawiński

Marzena Pasterska

 

 

ROK SZKOLNY 2017/2018

 

ZARZĄD RADY RODZICÓW

przewodniczący        -  Przemysław Kuczera

zastępca                   - Tomasz Walczak

sekretarz                   - Anna Krutow

skarbnik                    - Mariola Kukla

członek                     - Aneta Czeczko

  - Anita Rawińska

 

Małgorzata Wesołowska

- Alicja Sym

- Dorota Walczak

- Jolanta Sroczyńska

Anita Matela - Mikulska

- Lidia Dziobko

 

 

KOMISJA REWIZYJNA:           

przewodnicząca        -  

sekretarz                  -

członek                    - 

 

 

Oddział przedszkolny - pięciolatki

Joanna Dyczko

Anita Matela-Mikulska

Łukasz Marianowski

 

Oddział przedszkolny - sześciolatki

Małgorzata Jaros

Joanna Kuriata

Lidia Klimkiewicz

 

Klasa I

Jolanta Sroczyńska

Paulina Jarosz

Anna Stępień

 

Klasa II

Anna Krutow

Joanna Żmijewska

Marcin Żak

 

 Klasa III a

 Emilia Buczkowska

Aneta Czeczko

Justyna Sudoł

 

Klasa III b

Agnieszka Łunkiewicz

Liliana Klimkiewicz

Barbara Kabat

 

Klasa IV

Mariola Kukla

Anita Żak

Monika Banasiak

 

Klasa V

Przemysław Kuczera

Aneta Chłopecka

Agata Dreher

 

Klasa VI a

Marzanna Gumiela

Emilia Nowacka

Agnieszka Kołdras

 

Klasa VI b

Weronika Budziak

Agnieszka Oburzyńska

Agnieszka Dziębowska

 

 

Klasa VII

Alicja Sym

Iwona Wyka

Anita Rawińska

 

Klasa II gimnazjum

Teresa Ptaszyk

Aneta Świątkowska

Dorota Pawłowska

 

Klasa III gimnazjum

Alicja Sym

Katarzyna Marek

Dorota Jóskowiak

 

ROK SZKOLNY 2016/2017

ZARZĄD RADY RODZICÓW

przewodnicząca         -  Anita Rawińska

zastępca                   - Monika Banasiak

sekretarz                   - Anna Krutow

skarbnik                    - Mariola Kukla

członek                     - Przemysław Kuczera

 

KOMISJA REWIZYJNA:           

przewodnicząca         -  Alicja Sym

sekretarz                   - Aneta Czeczko

członek                     - Marzena Gumiela

 

 

Klasa I

Anna Karbownik

Anna Krutow

Joanna Żmijewska

 

Klasa II a

Marzena Czaplińska

Anna Pasińska

Dorota Darowska

 

Klasa II b

 Agnieszka Łunkiewicz

Liliana Klimkiewicz

Monika Waloszczyk

 

Klasa II c

Emilia Buczkowska

Justyna Sudoł

Aneta Czeczko

 

Klasa III

Monika Banasiak

Agnieszka Brzychcy

Mariola Kukla

 

Klasa IV

Przemysław Kuczera

Aneta Chłopecka

Anna Budziak

 

Klasa V a

Marzanna Gumiela

Iwona Ralcewicz

Agnieszka Kołdras

 

Klasa V b

 Ewa Ruman

Weronika Budziak

Janina Kalisiewicz

 

Klasa VI

 

 

 

 

ROK SZKOLNY 2015/2016

ZARZĄD RADY RODZICÓW

 

przewodnicząca         -  Anita Rawińska

sekretarz                   - Aneta Świątkowska

skarbnik                    - Mariola Kukla

członek                     - Dorota Walczak

członek                     - Monika Banasiak

członek                     - Emilia Buczkowska                 

 

 

 

Klasa I a

Marzena Czaplińska

Grzegorz Pasiński

Anna Darowska

 

 

Klasa I b

 Anna Budziak

Joanna Kuriata

Marzena Gumiela

 

Klasa I c

Emilia Buczkowska

Aneta Czeczko

Justyna Sudoł

 

Klasa II

Monika Banasiak

Mariola Kukla

Urszula Oślak 

 

Klasa III

Aneta Chłopecka

Henryk Budziak

Agata Dreher 

 

Klasa IV a

Mariola Kukla

Agnieszka Łunkiewicz

Emilia Nowacka

 

Klasa IV b

 Weronika Budziak

Zbigniew Marianowski

Ewa Ruman

 

Klasa V

 Alicja Sym

Urszula Fechner

Renata Ługańska

 

Klasa VI

 Dorota Walczak

Anita Rawińska

Aneta Świątkowska

 

 

 

RADY KLASOWE RODZICÓW - 2014/2015

Oddział Przedszkolny

Aneta Światkowska

Aneta Darowska

Tomasz Walczak

 

Klasa I

Urszula Oślak

Monika Banasiak

Mariola Kukla

 

Klasa II

Agata Dreher

Izabela Dubieńska

Aneta Chłopecka

 

Klasa IIIa

Mariola Kukla

Emilia Nowacka

Agnieszka Łunkiewicz

 

Klasa IIIb

Janina Kalisiewicz

Ewa Ruman

Teresa Zwierzyńska

 

Klasa IV

Agata Budziak

Tadeusz Wyka

Zenon Sym

 

Klasa V

Dorota Walczak

Anita Rawińska

Aneta Świątkowska

 

Klasa VIa

Tomasz Krzysiek

Alicja Sym

Dorota Jóskowiak

 

RADY KLASOWE RODZICÓW

ROK SZKOLNY 2013/2014

 

Oddział Przedszkolny

Urszula Oślak

Monika Banasiak

Joanna Biesiada

 

Klasa I

Przemysław Kuczera

Izabela Dubieńska

Aneta Chłopecka

 

Klasa IIa

Mariola Kukla

Emilia Nowacka

Agnieszka Łunkiewicz

 

Klasa IIb

Janina Kalisiewicz

Zbigniew Marianowski

Agnieszka Dziębowska

 

Klasa III

Agata Budziak

Zenon Sym

Urszula Fecher

 

Klasa IV

Aneta Świątkowska

Dorota Walczak

Anita Rawińska

 

Klasa V

Alicja Sym

Tomasz Krzysiek

Dorota Jóskowiak

 

Klasa VIa

Gabriela Żarnowska

Anna Pasińska

Agnieszka Wyka

 

Klasa VI b

Ilona Kaźmierczak

Elżbieta Białek

Hanna Baryła

[ Cookies - info ]Oprogramowanie CMS: DragoN-NogarD © ( www: http://nogard.pl )